Sistem i radios

Dëgjo më mirë

Këngët e preferuara, emisionet e radios, podcast-et ose thjesht stacioni i duhur i radios - çfarëdo që ju pëlqen të dëgjoni në udhëtimet e gjata: sistemet tona të radios ofrojnë programin e duhur për ju.

Sistemi i radios "Composition Audio"

  • Ekran TFT monkrom
  • 4 altoparlantë me fuqi 20 vat
  • Fole karte SD dhe portë USB
  • Lidhje Bluethooth për celularin

Sistemi i radios "Composition Media"

  • I pajisur me Car-Net App-Connect
  • Ekrani TFT 20,3 cm (8,0 inç) me ngjyra, me prekje si dhe me sensorë afërsie
  • Lexues CD-sh në formatin MP3
  • 4 altoparlantë me fuqi 20 vat
  • Fole karte SD, portë AUX-IN, lidhje Bluetooth dhe portë USB në sirtarin e dorezave
  • Dopio radio me diversitet fazash

Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyll
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbylle menunë

VW Crafter
Kamionçinë

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team