Sistem­i navigimit

Arrini të sigurt në destinacion. Zbuloni më shumë.

Kur takimet janë radhë, nuk ka kohë për devijime. Me sistemin e navigimit "Discover Media"  mund të arrini në destinacionin tuaj pa asnjë devijim dhe gjithashtu mund të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar. Me cilësinë e përsosur të zërit, natyrisht.

Sistemi i navigimit "Discover Media"

  • I pajisur me Car-Net Guide & Inform dhe Car-Net App-Connect
  • Ekran TFT 20,3 cm (8,0 inç) me ngjyra, me prekje dhe me sensor afërsie
  • Lexues CD-sh në formatin MP3
  • 4 altoparlantë me fuqi 20 vat
  • Dopio radio me diversitet fazash
  • Porta AUX-IN dhe USB, ndërfaqe Bluetooth dhe dy fole SD në sirtarin e kroskotit
  • Kartë SD me material hartash duke përfshirë përditësimet falas të hartave falë Volkswagen MapCare

Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyll
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbylle menunë

VW Crafter
Kamionçinë

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team