Tako­rimorkimi dhe ­pragje

Tërheqje të rënda. Bashkim i lehtë.

Materiali i rëndë duke u transportuar. Tërhiqni rimorkio shtesë. Kamionçina Crafter është projektuar për punë të rënda. Sepse është e disponueshme, sipas kërkesës, me përgatitje të ndryshme për rimorkio me ngarkesë deri në 3,5 ton. Gjithashtu, pajisje të tjera shtesë jua lehtësojnë ngarkimin dhe shkarkimin. Hidhini një sy ofertës sonë:

  • tako rimorkimi e heqshme me kokë sferike
  • bashkim me shufër

Tako rimorkimi e heqshme me kokë sferike

Takoja e rimorkimit e heqshme me kokë sferike është e përshtatshme për rimorkiot dhe sistemet e tërheqjes deri në 3,5 t. 

Bashkimi me shufër (pa ilustrim)

Bashkimi me shufër është i përshtatshëm sidomos për ngarkesa të rënda deri në 2 ton, duke përfshirë programin e stabilizimit elektronik me stabilizim të rimorkios.

Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyll
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbylle menunë

VW Crafter
Kamionçinë

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team