Paketa Trendline

Kompetencë që me shikim të parë

Crafter nuk bën vetëm punë të mirë. Ai edhe duket bukur. Sidomos me paketën opsionale Trendline. Kjo përfshin pajisje ekstra të shumta:

  • Kapak kromi "VW" për dadiçekët e gomës dhe shiritat e mrekullueshme prej kromi në parakolp
  • Paketa krom-interieri
  • Dritat e mjegullës me funksionin e ndriçimit të kthesës të integruar
  • Sirtar kroskoti me çelës dhe dy ndarje në galerinë e çatisë me llamba leximi
  • 4 priza 12-V në hapësirën e shoferit
  • reduktim i shtuar i zhurmës së brendshme dhe ndriçim pragu

Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyll
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbylle menunë

VW Crafter
Kamionçinë

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team