Ndërfaqet dhe lidhjet

Të gjesh një lidhje kudo

Karikoni lehtësisht celularin, laptopin apo pajisjet e tjera teksa drejtoni automjetin nga një takim në tjetrin. Në kabinën e shoferit të kamionçinës Crafter do të gjeni një portë USB dhe priza të shumta:

  • tastierë opsionale për pajisjet e jashtme
  • portë USB opsionale për karikimin e pajisjeve celulare
  • sistemi opsional i të folurit pa duar për celularët me lidhje Bluetooth në kombinim me pajisjet e radios dhe navigimit
  • deri në katër priza 12 V si dhe prizë opsionale 230 V (300 W) për karikimin e baterive të mjeteve të punës dhe laptopit (pa ilustrim)

Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyll
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbylle menunë

VW Crafter
Kamionçinë

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team