Timoni ­multifunksional

Gjithçka nën kontroll

Ndryshoni stacionin e radios dhe mbani të dyja duart fort mbi timonin multifunksional. Sepse butonat e tij ju lejojnë të kontrolloni lehtësisht radion apo sistemin e navigimit, celularin apo sistemin e kufizimit të shpejtësisë.

Timon multifunksional lëkure, me ngrohje

Timoni multifunksional prej lëkure me ngrohje është tejet i këndshëm në prekje dhe bind gjithashtu me lehtësinë e përdorimit. Për shembull, mund të përdorni butonat për të kontrolluar sistemin e radios apo navigimit, celularin apo kufizuesin e shpejtësisë.

Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyll
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbylle menunë

Furgoni
Crafter:

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team