Raftet dhe ndarjet

Më shumë mbi sistemimin

Në kabinën e shoferit ka vend për gjithçka që nevojitet në zyrën tuaj të lëvizshme. Nga vendi për gotën e kafes, për metrin me palosje e deri tek dokumentet e rëndësishme. Kjo sigurohet nëpërmjet një koncepti të zgjuar ruajtjeje me një numër tepër të madh ndarjesh:

  • sirtari më i madh i kroskotit në klasin e vet
  • raft i ndarë në tre zona të hapura, vend për metrin me palosje me hapësirë për mjetet e ndryshme të punës dhe dy ndarje opsionale në galerinë e çatisë me shumë hapësirë ruajtjeje
  • mbajtje të qëndrueshme të gotave dhe rafte në dyer për shishe pijesh (1.5 l), dosje, etj.

Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyll
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbylle menunë

Furgoni
Crafter:

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team