Siguria­e ngarkesës

Uluni, rehatohuni dhe mos u lëkundni

Furgoni Crafter ka hapësirë të mjaftueshme për materiale, vegla, pako dhe shumë gjëra të tjera që ju nevojiten gjatë ditës së punës. Gjithashtu ofron po ashtu mënyra të zgjuara për të fiksuar gjithçka. Kështu, ngarkesa arrin në destinacion mirë dhe në gjendje të përsosur. Ja zgjidhjet në dispozicion për ju:

  • Shinat lidhëse
  • Shufrat e brendshme të tavanit
  • Paketa e dritareve (pa ilustrim)

Shinat lidhëse

Për fiksimin optimal të ngarkesës janë të disponueshme shinat e fuqishme metalike opsionale për muret anësore, muret e pjesshme, kornizën e tavanit dhe dyshemenë universale.

Shufrat e brendshme të tavanit

Shufrat e brendshme të tavanit mundësojnë vendosjen e lehtë të mallrave të gjata. Të dyja shufrat mund të hiqen dhe të përshtaten me gjatësinë e mallrave. Nuk ju duhen tani? Shufrat mund t'i hiqni.

Paketa e dritareve (pa ilustrim)

Me paketën e dritareve ju mund ta personalizoni Crafter-in tuaj, madje mund ta bëni furgonin plotësisht me xham.

Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyll
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbylle menunë

Furgoni
Crafter:

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team