Ndriçimi

Rruga shihet me dritën e duhur

Filloni ditën e punës përpara se të agojë? Apo jeni në çdo kohë në lëvizje? Me furgonin Crafter nuk ka asnjë problem. Pasi fenerët opsionalë LED me dritat e ditës, drita të shkurtra dhe dritat e gjata ndriçojnë rrugën me kursim energjie. Dhe nëse dëshironi, paketa Light & Sight me drita të ditës, rregullator të intensitetit të dritave të gjata "Light Assist", sensor shiu dhe dritën ndihmëse siguron një shikueshmëri edhe më të mirë.

Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyll
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbylle menunë

Furgoni
Crafter:

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team