Kondicionimi i ajrit

Temperaturë e mirë pune në bord

Kur termometri në verë ngrihet në 28 dhe dielli djeg mbi kabinë, keni nevojë për një sistem kondicionimi ajri të komandueshëm lehtësisht. Ai, jo vetëm që i jep temperaturën e rehatshme vendit tuaj të lëvizshëm të punës, por edhe ftoh sirtarin e kroskotit, nëse dëshironi. Kështu do të keni gjithmonë një pije të freskët në dorë. Mund të zgjidhni midis këtyre varianteve:

Sistemi i kondicionimit të ajrit me kontroll elektronik

Sistemi opsional i kondicionimit të ajrit siguron temperaturën e dëshiruar falë kontrollit me shumë faza.

Sistemi i kondicionimit të ajrit "Climatronic"

Sistemi opsional i kondicionimit të ajrit "Climatronic" "  ofron kontroll të temperaturës në 2/3 zona për drejtuesin, pasagjerin përpara dhe pjesën e pasagjerëve apo mallrave.  Riqarkullimi automatik, sensori i cilësisë së ajrit, difuzorët shtesë të ajrit dhe ngrohësi opsional shtesë krijojnë një klimë të këndshme.

Kondicionimi i ajrit me kontroll elektronik dhe evaporator të dytë

Difuzorët e sistemit opsional të kondicionimit të ajrit gjenden mbi murin ndarës. Rregullon temperaturën në hapësirën e ngarkesave për transport profesional të njerëzve apo mallrave të ndjeshme ndaj temperaturës. 

Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyll
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbylle menunë

Furgoni
Crafter:

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team